CECHIA NERAZZURRAAutobusový výjezd Autobusový výjezd

Inter Milán-AC Milán

O AUTOBUSOVÉM VÝJEZDU

Program na 3 dny

Odjezd

Odjezd

1.den 21:00

Odjíždíme večer den před zápasem od Smíchovského nádraží v Praze. Další zastávkou je Plzeň a Rozvadov. Noc strávíme v autobuse.

Turistická zastávka

Turistická zastávka

2.den 9:00 - 11:00

Dopoledne zastavujeme na nějakém turisticky zajímavém místě. V minulosti jsme navštívili města jako Como, Lugano, Verona, Bergamo a další. Nyní máme v plánu Sirmione a Malcesine.

Milán

Milán

2.den - 13:00

Ve 13 hodin parkujeme autobus u stadionu a máme celé odpoledne na individuální prohlídku centra Milána.

Zápas

Zápas

2.den - 20:30

Zápas by se měl odehrát večer ve 20:30. Ideální je vstoupit na stadion minimálně hodinu před výkopem. Stadion bývá vyprodaný, kapacita je 80 tisíc diváků.

Návrat do Prahy

3.den 12:00

Krátce po utkání odjížíme zpět do Prahy a znovu spíme v autobuse. Příjezd do Prahy je plánovaný kolem poledne následujícího dne.

O AUTOBUSOVÉM VÝJEZDU

Detailní informace

O zápas je obrovský zájem a ze zkušeností víme, že bývá vyprodáno i měsíc dopředu. Proto je důležité objednat vstupenky s velkým časovým předstihem, přestože nemusí být v té době ještě znám datum zápasu.

Výlet na fotbal si kromě prohlídky Milána zpestříme i dopolední turistickou zastávkou v severní Itálii. Na pár hodin si dáme přestávku a hromadně si projdeme nějaké malebné městečko, kam se s cestovní kanceláří nepodíváte.

Termín - 20.-22.10.2018

Datum a čas zápasu již byl potvrzen. Odjezd bude v sobotu 20.10. ve 21 hodin a návrat do Prahy by měl být v pondělí kolem poledne.

Vstupenky

Jako oficiální fanklub získáváme vstupenky přímo od Interu. Můžeme je mít ale pouze pro naše členy, proto tě musíme zaregistrovat. Místa máme nejčastěji na hlavní tribunu na třetí okruh.

Autobus

Jezdíme s moderními autobusy. Naším cílem není zcela naplnit autobus, ale hlavně sehnat dostatek účastníků na zaplacení dopravy. Díky tomy mají účastnící často celé dvojsedadlo jen pro sebe a v autobuse je i příjemnější prostředí.

Turistická zastávka

Přemýšlíme o zastávkách v městečkách Malcesine a Sirmione, případně aspoň v jednom z nich, jejichž malebná centra bychom si chtěli projít v dopoledních hodinách po příjezdu do Itálie.

Cestovní doklad

Nezapomeň si vzít svůj cestovní doklad. Na vstupenkách je uvedeno jméno majitele a při vstupu na stadion je pořadatelem zkontrolováno oproti předloženému pasu nebo občanskému průkazu. Pokud se nebude shodovat, nemusí tě na zápas pustit.

Facebook

Aktuální informace jsou zveřejňovány v události na facebookovém účtu Inter Club Cechia Nerazzurra nebo na webové stránce www.cechianerazzurra.com.

Pořadatel

Výjezd pořádá oficiální fanklub Interu Milán sídlící v Kutné Hoře Inter Club Cechia Nerazzurra. Do Milána jezdíme pravidelně od roku 2003.

Kontakt

V případě jakýkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat emailem na info@cechianerazzurra.com nebo přes facebookový účet.

Odjezd z Prahy - Vlakové nádraží Smíchov

ZÁPAS

Inter Milán - AC Milán, 20.-22.10.2018

Proč jet do Milána na Inter?

 • Navštívíš jeden z nejhezčích a největších stadionů světa pro 80 tisíc fanoušků - Stadio Giuseppe Meazza v milánské čtvrti San Siro.
 • Zažiješ nezapomenutelnou atmosféru. Tribuna Curva Nord pro ultras je plná již hodinu před zápasem a téměř neustále se z ní ozývají chorály, kterých má v repertoáru neskutečné množství. To je například oproti anglické lize obrovský rozdíl.
 • Pouze v Itálii má mnoho fanoušků v ruce vlajky, tolerovány jsou bengálské ohně a stadion je vyzdobený transparenty od mnoha fanklubů. A pouze zde snad každý fanoušek fotbalem žije a prožívá ho naplno. Tzv. gaučáky na tribunách nenajdeš.
 • Na stadionu je domácím týmem i AC Milán a v Derby della Madonnina jsou zaplněné oba dva kotle skalních tifosi. Z tohoto důvodu je atmosféra na stadionu ještě o to víc mrazivější.
 • Na významné zápasy jako je derby je vždy připravena impozantní choregrafie. A vytváří ji i fanoušci AC Milán.
 • Navštívíš významné město módy Milán se známou katedrálou Duomo.
 • Za jeden den uvidíš dvě města, zápas a v nohách toho budeš mít tak akorát, aby ses spokojeně usadil do autobusu a cestu zpět prospal.
 • Platí se pouze za vstupenku a dopravu, není potřeba platit za ubytování.
 • Díky tomu, že na zápasy jezdíme pravidelně, dobře se známe. V autobuse panuje velmi přátelská a pohodová nálada, kterou narušují jen výkřiky Forza Inter! :-)
 • Inter Milán

  FC Internazionale Milano patří mezi tři nejslavnější a nejúspěšnější kluby Itálie. Vyznává černomodré barvy a založen byl v roce 1908. Jako jediný nikdy nesestoupil z nejvyšší ligové soutěže Serie A. Ve své zemi získal 18 titulů (scudetto), 7 pohárů a 5 superpohárů. Velmi úspěšný je i na mezinárodní scéně. Třikrát se Nerazzurri radovali z triumfu v Lize mistrů či jeho předchůdci PMEZ, naspoledy v roce 2010, když nejdříve vyřadili Chelsea, CSKA Moskva, Barcelonu a ve finále zdolali Bayern Mnichov. V 90.letech třikrát ovládli i Pohár UEFA. Interkontinentální pohár a Mistrovství světa klubů vyhráli dohromady také třikrát.

  Inter Milán

  Největší hvězdy Interu

  Milan Škriniar
  Škriniar
  Ivan Perišič
  Perišič
  Mauro Icardi
  Icardi
  Samir Handanovič
  Handanovič

  AC Milán

  Associazione Calcio Milan vznikl v roce 1899. Jeho hráči hrají v dresech s červenými a černými pruhy a proto mají přezdívku Rossoneri. Stejně jako Inter vyhráli 18krát italskou ligu. Pohár získali 5krát, superpohár 7krát. Daří se jim i v Evropě - 7krát triumfovali v Lize mistrů, 2krát v bývalém Poháru vítězů pohárů, 5krát se radovali ze zisku evropského superpoháru a 4krát zvítězili v Interkontinentálním poháru nebo Mistrovství světa klubů.

  AC Milán

  Největší hvězdy AC Milán

  Higuaín
  Higuaín
  Suso
  Suso
  Donnarumma
  Donnarumma
  Bakayoko
  Bakayoko


  Stadio G. Meazza Stadio G. Meazza

  Curva Nord

  Stadio Giuseppe Meazza

  Stadion ve čtvrti San Siro, na kterém hraje Inter i AC Milán, je jedinečný svou konstrukcí. Jeho dominantou jsou čtyři sloupy v každém rohu, na nichž je ukotvena střecha, která zakrývá pouze tribuny a nikoliv trávník. První stavební kámen celého projektu, který inicioval tehdejší prezident AC Piero Pirelli, byl položen v roce 1925. Architektem stadionu se stal Ulisse Stacchini. Dokončen byl v polovině roku 1926. Později AC Milán stadion prodal městu, které ho zrekonstruovalo. Od roku 1947 na něm hraje i Inter. V roce 1980 byl pojmenován podle slavného hráče Giuseppe Meazzy, který hrával za oba milánské kluby. Před Mistrovstvím světa v Itálii 1990 proběhla další z mnoha rekonstrukcí a byl přistavěn 3.okruh, věže a střecha.

  Stadion má tři okruhy. Nejdražší vstupenky jsou na 1.okruh na hlavní červenou a protější oranžovou tribunu. Nejlevnější na 3.okruh za bránu - zelené a modré sektory. Curva Nord, kde sídlí ultras Interu, je zelený sektor za bránou na 2.okruhu. Vstupenky nejčastěji máme na 3.okruh na hlavní tribunu. Pokud bys chtěl jiné, dej nám vědět.

  Mapa stadionu

  FOTOGALERIE

  Fotky z předchozích výjezdů

  01
  03
  03
  03
  05
  06
  07
  08

  NAŠE VIDEA

  Turistická zastávka č.1 - Malcesine

  Malcesine je malebný přístav krásně položený pod skalními masivy ležící na východním pobřeží jezera Lago di Garda, které je díky své podobnosti se středozemním podnebím nazýváno také olivovou riviérou. Městečko je nejoblíbenější lokalitou na Gardě a nezapře svůj středověký původ. Nachází se na úpatí majestátní hory Monte Baldo, pod hradem Castello Scaligero (veronský hrad) a historickým palácem Palazzo dei Capitani.

  Při procházce městem vás uchvátí krásná promenáda s malým přístavem, křivolaké uličky plné malých obchůdků a barů, nebo si můžete vyšlápnout na hrad s panoramatickou terasou, který městečku dominuje. K dalším lákadlům patří hora Monte Baldo, na jejímž úpatí městečko leží. Na Monte Baldo se můžete nechat vyvézt moderní rotační lanovkou a užít si nezapomenutelný výhled na jezero. Je to zážitek, který za to stojí.

  K městu patří také malý přístav s barevnými domky, v němž kotví luxusní jachty movitých návštěvníků i tradiční rybářské loďky. Umístění na břehu gardského jezera vybízí k trávení dovolené jak u zahraničních turistů, tak i u místních obyvatel. Na své si zde přijdou vyznavači vodních sportů i pěší turistiky.

  Malcesine bývá často nazýváno „Perlou jezera Garda“ a pro mnohé návštěvníky je to nejmalebnější místo kraje. V minulosti byl městem okouzlen i německý básník a spisovatel Johann Wofgang von Goethe. V roce 1786 byl Goethe vyslýchán na místní radnici ohledně podezření ze špionáže, jelikož si kreslil skicu hradu. Goethe na to vzpomíná ve svém díle o cestě do Itálie. Další informace na webu azzurro.cz

  Malcesine

  Turistická zastávka č.2 - Sirmione

  Sirmione se rozkládá na 4 km dlouhém poloostrově rozdělujícím jižní část jezera Lago di Garda. Toto místo bylo osídleno už v 5. tisíciletí př. n. l. Nabízí bohaté historické a kulturní dědictví, které zahrnuje pozůstatky římské vily Grotte di Catullo a velkolepý vodní hrad Scaligero. Přímo na břehu jezera Garda jsou známé lázně - Terme di Sirmione ze slavných římských časů s termální vodou vyvěrající z horkého dna jezera, která se používá pro léčbu respiračních onemocnění a chorob kůže.

  Poloha městečka je skutečně jedinečná – rozkládá se na konci 4 kilometry dlouhé úzké pevninské výspy, vystupujícím do jezera Lago di Garda z jeho jižního břehu, již v italském regionu Lombardie. Původně zvedací most hradu Castello Scaligero vede přímo do starého centra (nepřístupno pro auta) a spojuje město s protáhlým poloostrovem.

  Hrad Castello Scaligero pochází z dob rodiny Scaligerů a je to jediné přístupové místo do historického centra Sirmione. Je to jeden z nejlépe dochovaných hradů v celé Itálii a je to rovněž naprosto úžasný příklad opevnění postaveného na březích jezera. Jeho velkou výhodou je výhled na Lago di Garda, který se z věží nabízí a rovněž majestátní je pohled z jezera na tento hrad. Chcete-li se dostat do historického centra Sirmione, projdete přes padací most (nepoplujete-li sem tedy na lodi), který jen dokresluje romantičnost tohoto místa.

  Jižně od Catullových jeskyní vyvěrá v hloubce 19 metrů a vzdálenosti 330 metrů od pobřeží Lago di Garda sirný pramen o teplotě 69°C. Objeven byl už kolem roku 1500. Pramen napájí dvě veřejná termální koupaliště v Sirmione a tři termální bazény v lázeňských hotelech. Další informace na webu mahalo.cz

  Sirmione

  Milán

  Milán představuje centrum módy, obchodu a finančnictví. Panuje v něm rušná atmosféra. Navzdory všeobecným vizím je to spíš honosné a bohaté město, srdce italské ekonomiky. Již odedávna je důležitým střediskem obchodu, ležícím na křižovatce zaalpských cest a kořistí mocných rodů. Dnes zosobňuje kosmopolitnost a eleganci Itálie.

  Milánský Dóm, největší gotickou stavbu v Itálii a zároveň nejvýznamnější památku, najdete na náměstí "Piazza Duomo". Nejvyšší věž se tyčí do výšky 108,5 metrů. Stavba chrámu byla započala roku 1386, a dokončena až roku 1887. Za celou dobu pěti set let, kdy chrám vznikal, nedošlo k odchýlení od původního gotického stylu. Dóm má neuvěřitelných 135 věžiček, na té nejvyšší je socha Madony, která je symbolem města. Doporučujeme návštěvu střechy, odkud je výhled na město.

  Další zajímavosti: Galerie Viktora Emanuela II. - zastřešená nákupní pasáž z 19. století. Divadlní muzeum La Scala - italská operní scéna vybudovaná v letech 1776 až 1778, v roce 1830 rozšířená a několikrát renovovaná. Hrad Castello Sforzesco - na výzdobě se podílel Leonardo da Vinci, tvoří ho komplex několika budov se dvěma nádvořími. Jsou tu umístěna muzea, obrazárna a pokladnice. Vstup do zámku zdarma. Kostel a dominikánský klášter Santa Maria delle Grazie s obrazem "Poslední večeře" od Leonarda da Vinci. Chrám Svatého Ambrože je nejvýznamnější městskou stavbou postavenou v románsko-lombardském stylu. Za prohlídku stojí nejen interiér kostela, ale i krypta sv. Ambrože. Vedle kostela se pak nachází zvonice z 9. století a větší věž, která pochází z 12. století. Dále tu je Museo Poldi - Pezzoli - muzeum s expozicí starých zbraní, sbírkou gobelínů a obrazů italských mistrů. Národní muzeum vědy a techniky a Galerie moderního umění.

  Milán
  ×

  CENA

  Vyber si svou variantu.

  • Výjezd a chceš být členem
  • Regulérní členství ve fanklubu
  • Zřízení sezonního členství
  • Sleva ve fanshopu, do muzea a na občerstvení
  • Vyhrazený VIP vstup bez front
  • Možnost dvou sedadel
  • 4150 Kč / 165 eur

   Od 10.9.2018 4250 Kč / 169 eur
  • Výjezd a jsi členem
  • Pro současné členy
  • -
  • Sleva ve fanshopu, do muzea a na občerstvení
  • Vyhrazený VIP vstup bez front
  • Možnost dvou sedadel
  • 3500 Kč / 138 eur

  • Výjezd a nechceš výhody členství
  • Nutné "Turistické členství" ve fanklubu
  • Zřízení sezonního členství
  • Bez průkazky a dárků
  • Bez benefitů
  • -
  • -
  • 3990 Kč / 158 eur

  Možnost zajistit navazující spoj z Bratislavy a zpět za příplatek 20 eur.

  x Dárky

  Objednávka

  Údaje o objednavateli

   

  Na tebou zadaný email ti pošleme další informace o tom, jak postupovat dál v objednávce.

  KONTAKT

  Inter Club Cechia Nerazzurra - oficiální fanklub FC Internazionale Milano registrovaný organizací Centro Coordinamento Inter Club (CCIC)

  Pizzeria Piazza Navona, Palackého náměstí 90, Kutná Hora, Česká republika

  www.cechianerazzurra.com

  info@cechianerazzurra.com

  Inter Club Cechia Nerazzurra

  InterClubCechia

  Cechia Nerazzurra Channel