CECHIA NERAZZURRAAutobusový výjezd Autobusový výjezd

Inter Milán-Juventus

O AUTOBUSOVÉM VÝJEZDU

Program na 3 dny

Odjezd

Odjezd z Prahy a Plzně

1.den 21:00

Odjíždíme večer den před zápasem od Smíchovského nádraží v Praze. Další zastávkou je Plzeň a Rozvadov. Noc strávíme v autobuse.

Turistická zastávka

Turistická zastávka

2.den 9:00 - 11:00

Dopoledne zastavujeme na nějakém turisticky zajímavém místě. V minulosti jsme navštívili města jako Como, Lugano, Verona, Bergamo či vesničky jako Sirmione, Malcesine a další.

Milán

Milán

2.den - 13:00

Ve 13 hodin parkujeme autobus u stadionu a máme celé odpoledne na individuální prohlídku centra Milána.

Zápas

Zápas

2.den - 20:30

Zápas by se měl odehrát večer ve 20:30. Ideální je vstoupit na stadion minimálně hodinu před výkopem. Stadion bývá vyprodaný, kapacita je 80 tisíc diváků.

Návrat do Prahy

3.den 12:00

Krátce po utkání odjížíme zpět do Prahy a znovu spíme v autobuse. Příjezd do Prahy je plánovaný kolem poledne následujícího dne.

O AUTOBUSOVÉM VÝJEZDU

Detailní informace

O zápas je obrovský zájem a ze zkušeností víme, že bývá vyprodáno i měsíc dopředu. Proto je důležité objednat vstupenky s velkým časovým předstihem, přestože nemusí být v té době ještě znám datum zápasu.

Výlet na fotbal si kromě prohlídky Milána zpestříme i dopolední turistickou zastávkou v severní Itálii. Na pár hodin si dáme přestávku a hromadně si projdeme nějaké malebné městečko, kam se s cestovní kanceláří nepodíváte.

Termín 5.-7.10.2019

Datum a čas zápasu již byly potvrzeny, hraje se v neděli 6.10 od 20:45. Odjezd bude v sobotu 5.10. ve 21 hodin a návrat do Prahy by měl být v pondělí kolem poledne.

Vstupenky

Jako oficiální fanklub získáváme vstupenky přímo od Interu. Můžeme je mít ale pouze pro naše členy, proto tě musíme zaregistrovat. Místa máme nejčastěji na hlavní podélnou tribunu na třetí okruh do rohu.

Autobus

Jezdíme s moderními autobusy. Naším cílem není zcela naplnit autobus, ale hlavně sehnat dostatek účastníků na zaplacení dopravy. Díky tomy mají účastnící často celé dvojsedadlo jen pro sebe a v autobuse je i příjemnější prostředí.

Turistická zastávka

Zatím nebylo rozhodnuto o místě, kde bychom v severní Itálii chtěli zastavit a projít si ho.

Cestovní doklad

Nezapomeň si vzít svůj cestovní doklad. Na vstupenkách je uvedeno jméno majitele a při vstupu na stadion je pořadatelem zkontrolováno oproti předloženému pasu nebo občanskému průkazu. Pokud se nebude shodovat, nemusí tě na zápas pustit.

Facebook

Aktuální informace jsou zveřejňovány v události na facebookovém účtu Inter Club Cechia Nerazzurra nebo na webové stránce www.cechianerazzurra.com.

Pořadatel

Výjezd pořádá oficiální fanklub Interu Milán sídlící v Kutné Hoře Inter Club Cechia Nerazzurra. Do Milána jezdíme pravidelně od roku 2003.

Kontakt

V případě jakýkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat emailem na info@cechianerazzurra.com nebo přes facebookový účet.

Odjezd z Prahy - Vlakové nádraží Smíchov

ZÁPAS

Inter Milán - Juventus Turín

Proč jet do Milána na Inter?

 • Navštívíš jeden z nejhezčích a největších stadionů světa pro 80 tisíc fanoušků - Stadio Giuseppe Meazza v milánské čtvrti San Siro.
 • Zažiješ nezapomenutelnou atmosféru. Inter má v posledních letech největší návštěvy v Itálii. Tribuna Curva Nord pro ultras je plná již hodinu před zápasem a téměř neustále se z ní ozývají chorály, kterých má v repertoáru neskutečné množství. To je například oproti anglické lize obrovský rozdíl.
 • Na stadionu má mnoho fanoušků v ruce vlajky, tolerovány jsou bengálské ohně a tribuny jsou vyzdobené transparenty od mnoha fanklubů. Pouze zde snad každý fanoušek fotbalem žije a prožívá ho naplno. Tzv. gaučáky na tribunách nenajdeš.
 • Juventus je pro fanoušky Interu i díky kvůli skandálu calciopoli doslova nepřítel a musí být poražen. Stejně to vnímají i fanoušci bianconeri. Z tohoto důvodu je atmosféra na stadionu ještě o to víc mrazivější.
 • Na významné zápasy jako je derby je vždy připravena impozantní choregrafie na Curva Nord. Často další choreo vytváží fanoušci na ostatních tribunách při zpívání hymny Interu ze šál nebo vlaječek, která najdou na svých sedadlech.
 • Navštívíš významné město módy Milán se známou katedrálou Duomo.
 • Za jeden den uvidíš dvě města, zápas a v nohách toho budeš mít tak akorát, aby ses spokojeně usadil do autobusu a cestu zpět prospal.
 • Platí se pouze za vstupenku a dopravu, není potřeba platit za ubytování.
 • Díky tomu, že na zápasy jezdíme pravidelně, dobře se známe. V autobuse panuje velmi přátelská a pohodová nálada, kterou narušují jen výkřiky Forza Inter! :-)
 • Inter Milán

  FC Internazionale Milano patří mezi tři nejslavnější a nejúspěšnější kluby Itálie. Vyznává černomodré barvy a založen byl v roce 1908. Jako jediný nikdy nesestoupil z nejvyšší ligové soutěže Serie A. Ve své zemi získal 18 titulů (scudetto), 7 pohárů a 5 superpohárů. Velmi úspěšný je i na mezinárodní scéně. Třikrát se Nerazzurri radovali z triumfu v Lize mistrů či jeho předchůdci PMEZ, naspoledy v roce 2010, když nejdříve vyřadili Chelsea, CSKA Moskva, Barcelonu a ve finále zdolali Bayern Mnichov. V 90.letech třikrát ovládli i Pohár UEFA. Interkontinentální pohár a Mistrovství světa klubů vyhráli dohromady také třikrát.

  Inter Milán

  Největší hvězdy Interu

  Škriniar
  Škriniar
  Lukaku
  Lukaku
  Sensi
  Sensi
  Handanovič
  Handanovič

  Juventus

  Juventus Football Club vznikl v roce 1897 a patří mezi nejslavnější italské týmy. Jeho hráči hrají v dresech s bílými a černými pruhy a proto mají přezdívku Bianconeri. Serii A vyhráli 35krát, italský pohár získali 13krát, superpohár 8krát. Daří se jim i v Evropě - 2krát triumfovali v Lize mistrů, 3krát v bývalém Poháru UEFA a 1krát v bývalém Poháru vítězů pohárů, 2krát se radovali ze zisku evropského superpoháru a 2krát zvítězili v Interkontinentálním poháru.

  Juventus

  Největší hvězdy Juventusu

  Ronaldo
  Ronaldo
  Dybala
  Dybala
  Bonucci
  Bonucci
  Mandzukic
  Mandzukic


  Stadio G. Meazza Stadio G. Meazza

  Curva Nord

  Stadio Giuseppe Meazza

  Stadion ve čtvrti San Siro, na kterém hraje Inter i AC Milán, je jedinečný svou konstrukcí. Jeho dominantou jsou čtyři sloupy v každém rohu, na nichž je ukotvena střecha, která zakrývá pouze tribuny a nikoliv trávník. První stavební kámen celého projektu, který inicioval tehdejší prezident AC Piero Pirelli, byl položen v roce 1925. Architektem stadionu se stal Ulisse Stacchini. Dokončen byl v polovině roku 1926. Později AC Milán stadion prodal městu, které ho zrekonstruovalo. Od roku 1947 na něm hraje i Inter. V roce 1980 byl pojmenován podle slavného hráče Giuseppe Meazzy, který hrával za oba milánské kluby. Před Mistrovstvím světa v Itálii 1990 proběhla další z mnoha rekonstrukcí a byl přistavěn 3.okruh, věže a střecha.

  Stadion má tři okruhy. Nejdražší vstupenky jsou na 1.okruh na hlavní červenou a protější oranžovou tribunu. Nejlevnější na 3.okruh za bránu - zelené a modré sektory. Curva Nord, kde sídlí ultras Interu, je zelený sektor za bránou na 2.okruhu. Vstupenky nejčastěji máme na 3.okruh na hlavní tribunu. Pokud bys chtěl jiné, dej nám vědět.

  Mapa stadionu

  FOTOGALERIE

  Fotky z předchozích výjezdů

  01
  03
  03
  03
  05
  06
  10
  08

  NAŠE VIDEA

  width="560" height="315"

  Turistická zastávka

  Prozatím o zastávce rozhodnuto nebylo. Přijímáme vaše návrhy. Místo by se nacházet nedaleko naší cesty autobusem z Prahy přes Mnichov a Innsbruck do Milána na severu Itálie, kde budeme v ranních hodinách.

  Milán

  Milán představuje centrum módy, obchodu a finančnictví. Panuje v něm rušná atmosféra. Navzdory všeobecným vizím je to spíš honosné a bohaté město, srdce italské ekonomiky. Již odedávna je důležitým střediskem obchodu, ležícím na křižovatce zaalpských cest a kořistí mocných rodů. Dnes zosobňuje kosmopolitnost a eleganci Itálie.

  Milánský Dóm, největší gotickou stavbu v Itálii a zároveň nejvýznamnější památku, najdete na náměstí "Piazza Duomo". Nejvyšší věž se tyčí do výšky 108,5 metrů. Stavba chrámu byla započala roku 1386, a dokončena až roku 1887. Za celou dobu pěti set let, kdy chrám vznikal, nedošlo k odchýlení od původního gotického stylu. Dóm má neuvěřitelných 135 věžiček, na té nejvyšší je socha Madony, která je symbolem města. Doporučujeme návštěvu střechy, odkud je výhled na město.

  Další zajímavosti: Galerie Viktora Emanuela II. - zastřešená nákupní pasáž z 19. století. Divadlní muzeum La Scala - italská operní scéna vybudovaná v letech 1776 až 1778, v roce 1830 rozšířená a několikrát renovovaná. Hrad Castello Sforzesco - na výzdobě se podílel Leonardo da Vinci, tvoří ho komplex několika budov se dvěma nádvořími. Jsou tu umístěna muzea, obrazárna a pokladnice. Vstup do zámku zdarma. Kostel a dominikánský klášter Santa Maria delle Grazie s obrazem "Poslední večeře" od Leonarda da Vinci. Chrám Svatého Ambrože je nejvýznamnější městskou stavbou postavenou v románsko-lombardském stylu. Za prohlídku stojí nejen interiér kostela, ale i krypta sv. Ambrože. Vedle kostela se pak nachází zvonice z 9. století a větší věž, která pochází z 12. století. Dále tu je Museo Poldi - Pezzoli - muzeum s expozicí starých zbraní, sbírkou gobelínů a obrazů italských mistrů. Národní muzeum vědy a techniky a Galerie moderního umění.

  Milán
  ×

  CENA

  Vyber si svou variantu.

  • Samotný výjezd
  • "Turistické členství" ve fanklubu
  • Zřízení sezonního členství
  • Bez benefitů
  • Sleva na případný další výjezd v sezoně
  • Možnost dvou sedadel při menší obsazennosti
  • Vstupenka na tribunu za bránu 4.kategorie
  • Doprava tam a zpět
  • 4350 Kč / 170 eur

   Jedná se o akční cenu, která se může později navýšit
   Příplatek 400 Kč za vstupenku na hlavní červenou tribunu v rohu na 3.okruhu
   Lze zaplatit zálohu 2500 Kč / 100 eur a do 20.9. zbytek
  • Výjezd a registrace
  • "Regulérní členství" ve fanklubu
  • Zřízení sezonního členství
  • Sleva ve fanshopu, do muzea a na občerstvení
  • Vyhrazený VIP vstup bez front
  • Možnost dvou sedadel
  • Vstupenka na hlavní tribunu 3.kategorie
  • Doprava tam a zpět
  • 4900 Kč / 192 eur

  • Výjezd (cena pro člena)
  • Pro současné členy
  • -
  • Sleva ve fanshopu, do muzea a na občerstvení
  • Vyhrazený VIP vstup bez front
  • Možnost dvou sedadel
  • Vstupenka na hlavní tribunu 3.kategorie
  • Doprava tam a zpět
  • 4150 Kč / 163 eur

  Možnost zajistit navazující spoj z Bratislavy a zpět za příplatek 20 eur.

  x Dárky

  Objednávka

  Údaje o objednavateli


  Počet účastníků zřizující si členství:
  Počet účastníků bez členství:
  Měna platby
   

  Na tebou zadaný email ti pošleme další informace o tom, jak postupovat dál v objednávce.

  KONTAKT

  Inter Club Cechia Nerazzurra - oficiální fanklub FC Internazionale Milano registrovaný organizací Centro Coordinamento Inter Club (CCIC)

  IČO: 07637853, Pizzeria Piazza Navona, Palackého náměstí 90, Kutná Hora, Česká republika

  www.cechianerazzurra.com

  info@cechianerazzurra.com

  Inter Club Cechia Nerazzurra

  InterClubCechia

  Cechia Nerazzurra Channel