CECHIA NERAZZURRAAutobusový výjezd Autobusový výjezd

Do Milána na Inter!

AKTUÁLNĚ: 1.4.2024 - INTER LECCEO AUTOBUSOVÉM VÝJEZDU

Program na 3 dny

Odjezd

Odjezd z Prahy a Plzně

1.den 21:00

Odjíždíme večer den před zápasem od Smíchovského nádraží v Praze. Další zastávkou je Plzeň a Rozvadov. Noc strávíme v autobuse.

Turistická zastávka

Turistická zastávka

2.den 9:00 - 11:00

Dopoledne zastavujeme na nějakém turisticky zajímavém místě. V minulosti jsme navštívili města jako Como, Lugano, Verona, Bergamo či vesničky jako Sirmione, Malcesine a další.

Milán

Milán

2.den - 13:00

Ve 13 hodin parkujeme autobus u stadionu a máme celé odpoledne na individuální prohlídku centra Milána.

Zápas

Zápas

2.den - 20:30

Zápas by se měl odehrát večer ve 20:30. Ideální je vstoupit na stadion minimálně hodinu před výkopem. Stadion bývá vyprodaný, kapacita je 80 tisíc diváků.

Návrat do Prahy

3.den 12:00

Krátce po utkání odjíždíme zpět do Prahy a znovu spíme v autobuse. Příjezd do Prahy je plánovaný kolem poledne následujícího dne.

O AUTOBUSOVÉM VÝJEZDU

Detailní informace

O zápas je obrovský zájem a ze zkušeností víme, že bývá vyprodáno i měsíc dopředu. Proto je důležité objednat vstupenky s velkým časovým předstihem, přestože nemusí být v té době ještě znám datum zápasu.

Výlet na fotbal si kromě prohlídky Milána zpestříme i dopolední turistickou zastávkou v severní Itálii. Na pár hodin si dáme přestávku a hromadně si projdeme nějaké malebné městečko, kam se s cestovní kanceláří nepodíváte.

Termín

Vyjíždíme večer, den před utkáním. V Itálii jsme celý den. Zpět vyjíždíme z Milána hned po zápasu. Obě noci spíme v autobusu.

Vstupenky

Jako oficiální fanklub získáváme vstupenky přímo od Interu. Můžeme je mít ale pouze pro naše členy, proto tě musíme zaregistrovat. Místa máme nejčastěji na hlavní podélnou tribunu na třetí okruh do rohu.

Autobus

Jezdíme s moderními autobusy. Naším cílem není zcela naplnit autobus, ale hlavně sehnat dostatek účastníků na zaplacení dopravy. Díky tomy mají účastnící často celé dvojsedadlo jen pro sebe a v autobuse je i příjemnější prostředí.

Turistická zastávka

V severní Itálii zastavujeme na dopolední procházku v nějaké zajímavé vesničce či městě.

Cestovní doklad

Nezapomeň si vzít svůj cestovní doklad. Na vstupenkách je uvedeno jméno majitele a při vstupu na stadion je pořadatelem zkontrolováno oproti předloženému pasu nebo občanskému průkazu. Pokud se nebude shodovat, nemusí tě na zápas pustit.

Facebook

Aktuální informace jsou zveřejňovány v události na facebookovém účtu Inter Club Cechia Nerazzurra nebo na webové stránce www.cechianerazzurra.com.

Pořadatel

Výjezd pořádá oficiální fanklub Interu Milán sídlící v Kutné Hoře Inter Club Cechia Nerazzurra. Do Milána jezdíme pravidelně od roku 2003.

Kontakt

V případě jakýkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat emailem na info@cechianerazzurra.com nebo přes facebookový účet.

Odjezd z Prahy - Vlakové nádraží Smíchov

ZÁPAS

Proč jet do Milána na Inter?

 • Navštívíš jeden z nejhezčích a největších stadionů světa pro 80 tisíc fanoušků - Stadio Giuseppe Meazza v milánské čtvrti San Siro.
 • Zažiješ nezapomenutelnou atmosféru. Inter má v posledních letech největší návštěvy v Itálii. Tribuna Curva Nord pro ultras je plná již hodinu před zápasem a téměř neustále se z ní ozývají chorály, kterých má v repertoáru neskutečné množství. To je například oproti anglické lize obrovský rozdíl.
 • Na stadionu má mnoho fanoušků v ruce vlajky, tolerovány jsou bengálské ohně a tribuny jsou vyzdobené transparenty od mnoha fanklubů. Pouze zde snad každý fanoušek fotbalem žije a prožívá ho naplno. Tzv. gaučáky na tribunách nenajdeš.
 • Na významné zápasy jako je derby je vždy připravena impozantní choregrafie na Curva Nord. Často další choreo vytváží fanoušci na ostatních tribunách při zpívání hymny Interu ze šál nebo vlaječek, která najdou na svých sedadlech.
 • Navštívíš významné město módy Milán se známou katedrálou Duomo.
 • Za jeden den uvidíš dvě města, zápas a v nohách toho budeš mít tak akorát, aby ses spokojeně usadil do autobusu a cestu zpět prospal.
 • Platí se pouze za vstupenku a dopravu, není potřeba platit za ubytování.
 • Díky tomu, že na zápasy jezdíme pravidelně, dobře se známe. V autobuse panuje velmi přátelská a pohodová nálada, kterou narušují jen výkřiky Forza Inter! :-)


 • Stadio G. Meazza Stadio G. Meazza

  Curva Nord

  Stadio Giuseppe Meazza

  Stadion ve čtvrti San Siro, na kterém hraje Inter i AC Milán, je jedinečný svou konstrukcí. Jeho dominantou jsou čtyři sloupy v každém rohu, na nichž je ukotvena střecha, která zakrývá pouze tribuny a nikoliv trávník. První stavební kámen celého projektu, který inicioval tehdejší prezident AC Piero Pirelli, byl položen v roce 1925. Architektem stadionu se stal Ulisse Stacchini. Dokončen byl v polovině roku 1926. Později AC Milán stadion prodal městu, které ho zrekonstruovalo. Od roku 1947 na něm hraje i Inter. V roce 1980 byl pojmenován podle slavného hráče Giuseppe Meazzy, který hrával za oba milánské kluby. Před Mistrovstvím světa v Itálii 1990 proběhla další z mnoha rekonstrukcí a byl přistavěn 3.okruh, věže a střecha.

  Stadion má tři okruhy. Nejdražší vstupenky jsou na 1.okruh na hlavní červenou a protější oranžovou tribunu. Nejlevnější na 3.okruh za bránu - zelené a modré sektory. Curva Nord, kde sídlí ultras Interu, je zelený sektor za bránou na 2.okruhu. Vstupenky nejčastěji máme na 3.okruh na hlavní tribunu. Pokud bys chtěl jiné, dej nám vědět.

  Mapa stadionu

  FOTOGALERIE

  Fotky z předchozích výjezdů

  01
  03
  03
  03
  05
  06
  10
  08

  NAŠE VIDEA

  Turistická zastávka

  Místo by se mělo nacházet nedaleko naší cesty autobusem z Prahy přes Mnichov a Innsbruck do Milána na severu Itálie, kde budeme v ranních hodinách.

  Milán

  Milán představuje centrum módy, obchodu a finančnictví. Panuje v něm rušná atmosféra. Navzdory všeobecným vizím je to spíš honosné a bohaté město, srdce italské ekonomiky. Již odedávna je důležitým střediskem obchodu, ležícím na křižovatce zaalpských cest a kořistí mocných rodů. Dnes zosobňuje kosmopolitnost a eleganci Itálie.

  Milánský Dóm, největší gotickou stavbu v Itálii a zároveň nejvýznamnější památku, najdete na náměstí "Piazza Duomo". Nejvyšší věž se tyčí do výšky 108,5 metrů. Stavba chrámu byla započala roku 1386, a dokončena až roku 1887. Za celou dobu pěti set let, kdy chrám vznikal, nedošlo k odchýlení od původního gotického stylu. Dóm má neuvěřitelných 135 věžiček, na té nejvyšší je socha Madony, která je symbolem města. Doporučujeme návštěvu střechy, odkud je výhled na město.

  Další zajímavosti: Galerie Viktora Emanuela II. - zastřešená nákupní pasáž z 19. století. Divadlní muzeum La Scala - italská operní scéna vybudovaná v letech 1776 až 1778, v roce 1830 rozšířená a několikrát renovovaná. Hrad Castello Sforzesco - na výzdobě se podílel Leonardo da Vinci, tvoří ho komplex několika budov se dvěma nádvořími. Jsou tu umístěna muzea, obrazárna a pokladnice. Vstup do zámku zdarma. Kostel a dominikánský klášter Santa Maria delle Grazie s obrazem "Poslední večeře" od Leonarda da Vinci. Chrám Svatého Ambrože je nejvýznamnější městskou stavbou postavenou v románsko-lombardském stylu. Za prohlídku stojí nejen interiér kostela, ale i krypta sv. Ambrože. Vedle kostela se pak nachází zvonice z 9. století a větší věž, která pochází z 12. století. Dále tu je Museo Poldi - Pezzoli - muzeum s expozicí starých zbraní, sbírkou gobelínů a obrazů italských mistrů. Národní muzeum vědy a techniky a Galerie moderního umění.

  Milán
  ×

  CENA

  Nabízíme několik variant. Nejlevněšji vychází výjezd pro již zaregistrovaného člena, kde se cena na ty lepší zápasy pohybuje u 4 000 Kč. Další variantou je výjezd plus registrace do fanklubu. V případě, že se zájemce nechce registrovat za řádného člena, bude mu zřízeno turistické členství, díky kterému mu budume moct zajistit vstupenku.

  Možnost zajistit navazující spoj z Bratislavy a zpět za příplatek 20 eur.

  x Dárky

  Newsletter

  Vaše údaje

  Pokud chcete být informování o našich plánovaných výjezdech, vyplňte vaši emailovou adresu a my vám během roku pošleme náš Newsletter.

  KONTAKT

  Inter Club Cechia Nerazzurra - oficiální fanklub FC Internazionale Milano registrovaný organizací Centro Coordinamento Inter Club (CCIC)

  IČO: 07637853, Pizzeria Piazza Navona, Palackého náměstí 90, Kutná Hora, Česká republika

  www.cechianerazzurra.com

  info@cechianerazzurra.com

  Inter Club Cechia Nerazzurra

  InterClubCechia

  Cechia Nerazzurra Channel